Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.
Обычная версия сайта
лого_umc_рус.png        награды      награды Телефоны для записи
на прием:

+7 (7172) 70-15-50
+7 (7172) 70-15-70
+7 (7172) 70-20-70
facebookbutton.png   twitterbutton.png
vk_ico_100x100.png   instagram_ico_100x100.png

«University Medical Center» корпоративтік қорының резидент- тағылымданушылары жетекшілерінің тізімі

Список кураторов резидентов-стажеров корпоративного фонда «University Medical Center»

Жетекшінің Т.Ә.Ж./Ф.И.О. куратора Резиденттің аты-жөні, оқу жылы, жетекшіге бекітілген жылы / Ф. И. резидента-стажера, год обучения, закрепленного за куратором

1) по специальности «Акушерство-гинекология, в том числе детская» «Акушерлік қызмет және гинекология, оның ішінде балалар акушерлік қызмет және гинекологиясы» мамандығы бойынша:

1.       

Бапаева Г.Б., АБҰҒО Акушерлік қызмет және гинекология бөлімінің жетекшісі, м.ғ.д./руководитель отдела акушерства и гинекологии ННЦМД, д.м.н.

1. Мустафинова Мадина, 2 жыл/год;

2. Шуганова Асель, 3 жыл/год;

3. Алишева Асем, 3 жыл/год.

2.       

Изтелеуова Л.Х., АБҰҒО № 2 акушерлік және босану бөлімінің акушер-гинеколог дәрігері, м.ғ.к./врач акушер-гинеколог отделения акушерство-2 ННЦМД, к.м.н.

4. Батпанова Айгуль, 3 жыл/год.

3. 

Иманкулова Б. Ж., АБҰҒО әйелдер аурулары бөлімшесінің акушер-гинеколог дәрігері, м.ғ.к./врач акушер-гинеколог отделения женских болезней ННЦМД, к.м.н.

5. Ундырбаева Жанна, 1 жыл/год;

6. Абдикаликова Светлана, 3 жыл/год.

4.       

Құрманғали Ж.К., РДО нәрестелер медицинасы бөлімшесінің меңгерушісі, м.ғ.д./заведующая отделением медицины плода РДЦ, д.м.н.

7. Джусубалиева Динара, 2 жыл/год;

8. Жантагулов Данат, 2 жыл/год.

5.       

Лущаева Е.В., АБҰҒО әйелдер аурулары бөлімшесінің акушер-гинеколог дәрігері, жоғарғы санатты дәрігер/врач акушер-гинеколог отделения женских болезней ННЦМД, врач высшей категории

9. Нурманова Айгерим, 2 жыл/год.

6.       

Мурзабекова Г.С., АБҰҒО Акушерлік қызмет және гинекология бөлімінің аға ординаторы, м.ғ.д., профессор /старший ординатор-консультант отдела акушерства и гинекологии ННЦМД, д.м.н., проф.

10. Ергалиев Ислам, 2 жыл/год;

11. Рахатаев Арлан, 3 жыл/год;

12. Каирова Гаухар, 3 жыл/год.

7.       

Примбетов Б.У., АБҰҒО Әйел аурулары бөлімінің меңгерушісі/заведующий отделением женских болезней ННЦМД, к.м.н.

13. Хисметова Фатима, 3 жыл/год;

14. Калдыбаева Перизат, 3 жыл/год.

 

8.       

Рапильбекова Г.К., АБҰҒО №3акушерлік бөлімшенің меңгерушісі (ақылы), м.ғ.д./заведующая акушерского отделения ННЦМД, д.м.н.

15. Сеитбекова Дана, 3 жыл/год;

16. Бугибаева Улжан, 3 жыл/год;

17. Солтанова Акбота, 3 жыл/год.

9.       

Тогызбаева К.Т., АБҰҒО № 1 акшерлік бөлімінің меңгерушісі, м.ғ.к./заведующая акушерским отделением № 1 (дородовое) ННЦМД, к.м.н.

18. Телтаева Қалампыр, 2 жыл/год;

19. Джанишева Альбина, 2 жыл/год.

10.  

Укыбасова Т.М., АБҰҒО Әйел аурулары бөлімінің акушер-гинеколог дәрігері, м.ғ.д., профессор/врач акушер-гинеколог отделения женских болезней ННЦМД, д.м.н., профессор

20. Хангелді Акмарал, 2 жыл/год;

21. Гиниятова Аида, 2 жыл/год;

22. Шауен Фариза, 3 жыл/год.

11.  

Илимбаева Г.К, РДО жүктілікті жүргізу бөлімшесінің акушер-гинеколог дәрігері, жоғарғы санатты дәрігер/врач акушер-гинеколог отделения ведения беременности РДЦ, врач высшей категории

23. Жарас Азамат, 2 жыл/год;

24. Жарас Мөлдір, 2 жыл/год.

12.  

Тлеубердиева Ф.Н., АБҰҒО № 2 акушерлік және босану бөлімінің акушер-гинеколог дәрігері/врач акушер-гинеколог отделения ведения беременности РДЦ

25. Айтбаева Ботагөз, 2 жыл/год.

13.  

Утепова Г.Т., АБҰҒО экстрокорпоралдық ұрықтандыру бөлімшесінің меңгерушісі, м.ғ.к./заведующая отделением экстракорпорального оплодотворения ННЦМД, к.м.н.

26. Жантагулова Гульдана, 2 жыл/год.

2) «Педиатрия» мамандығы бойынша/по специальности «Педиатрия»

14.  

Садибекова Л.Д., АБҰҒО педиатрия бөлімінің аға ординатор кеңесшісі, м.ғ.к./старший ординатор-консультант отдела педиатрии ННЦМД, к.м.н.

27. Айдыбаева Қымбат Азанбайқызы, 2 жыл/год;

28. Умирзакова Динара Мейрамбековна, 2 жыл/год.

15.  

Тулеутаев Е.Т., АБҰҒО педиатрия бөлімінің жетекшісі, м.ғ.д./руководитель отдела педиатрии ННЦМД, д.м.н.

29. Нурмуханова Асем, 2 жыл/год.

3) «Балалар хирургиясы» мамандығы бойынша/по специальности «Детская хирургия»

16.  

Дженалаев Д. Б., АБҰҒО Балалар хирургиясы бөлімінің жетекшісі, м.ғ.д./руководитель отдела хирургии ННЦМД, д.м.н.

30.Хамза Жасұлан, 2 жыл/год;

31.Шакимова Сауле, 2 жыл/год.

17.  

Оспанов М.М. АБҰҒО Балалар хирургиясы және трансплантологиясы – 1 бөлімінің меңгерушісі, м.ғ.к./заведующий отделением детской хирургии и трансплантации-1 ННЦМД, к.м.н.

32. Тайкенова Жулдуз, 2 жыл/год;

33. Джакашева Жанара, 3 жыл/год;

 

18.  

Майлыбаев Б.М., АБҰҒО балалар хирургиясы бөлімінің аға ординатор кеңесшісі, м.ғ.д / старший ординатор-консультант по детской урологии отдела детской хирургии ННЦМД, д.м.н.

34. Сулейменова Ардак, 2 жыл/год.

19.  

Ольховик Ю.М., АБҰҒО №1 балалар хирургиясы және трансплантациясы бөлімшесінің хирург дәрігері, м.ғ.к/

врач хирург отделения детской хирургии и трансплантации №1 ННЦМД, к.м.н.

35. Бектенова Куралай, 2 жыл/год.

 

4) «Медициналық генетика» мамандығы бойынша/по специальности «Медицинская генетика»

20.  

Абильдинова Г.Ж., АБҰҒО клиника-генетикалық диагностика бөлімшесінің меңгерушісі, м.ғ.д/заведующая отделением клинико-генетической диагностики ННЦМД, д.м.н.

36. Раева Айнель, 2 жыл/год;

37. Шинтемирова Асель, 2 жыл/год.

21.  

Нагимтаева А.А., АБҰҒО клиника-генетикалық диагностика бөлімшесінің генетик дәрігері, м.ғ.к./врач генетик отделения клинико-генетической диагностики ННЦМД, к.м.н.

38. Жабакова Жанна, 2 жыл/год;

39. Нургалиева Асем, 2 жыл/год.

5) «Неонатология» мамандығы бойынша/по специальности «Неонатология»

22.  

Абентаева Б.А., АБҰҒО нәрестелер реанимациясы және интенсивтік терапиясы бөлімшесінің меңгерушісі, м.ғ.к./заведующая отделением реанимации и интенсивной терапии новорожденных ННЦМД, к.м.н.

40. Капаров Ардак, 1 жыл/год;

41. Рахимжанова Жанара, 2 жыл/год.

23.  

Тортаева Г.С., АБҰҒО неонатология бөлімшесінің меңгерушісі, м.ғ.к./заведующий отделением неонатологии ННЦМД, к.м.н.

42. Камзина Арайлым, 2 жыл/год.

24.  

Чувакова Т.К., АБҰҒО неонетология бөлімініңнеонатология сұрақтары бойынша аға ординатор кеңесшісі, м.ғ.д./старший-ординатор-консультант по неонатологии, отдела неонатологии ННЦМД, д.м.н.

43. Қасенқызы Әсел, 2 жыл/год.

25.  

Чарипова Б.Т., АБҰҒО нәрестелер реанимациясы және интенсивтік терапиясы бөлімшесінің неонатолог дәрігері/врач-неонатолог отделения реанимации и интенсивной терапии новорожденных ННЦМД

44. Усеинова Галия, 2 жыл/год;

45. Беркинова Камшат, 2 жыл/год.

6) по специальности «Онкология и гематология детская» «Балалар онкологиясы және гематологиясы» мамандығы бойынша:

26.  

Нургалиев Д.Ж., АБҰҒО № 1 онкология бөлімшесінің меңгерушісі, м.ғ.д/.заведующий отделением онкологии -1 ННЦМД, д.м.н.;

46.Алиева Фатима, 2 жыл/год;

47.Абулханова Назгуль, 2 жыл/год;

48.Арысбаева Ұлжанат, 2 жыл/год.

27.  

Туктабаева Р.Р., АБҰҒО № 3 онкология бөлімшесінің меңгерушісі, екінші санатты дәрігер/заведующая отделением онкологии -3 ННЦМД, врач второй категории

49.Назиев Олжас, 2 жыл/год;

50. Каримова Саният, 2 жыл/год.

28.  

Сыдыкбекова А.К., АБҰҒО № 4 онкология бөлімшесінің онколог-гематолог дәрігері, жоғары санатты дәрігер/врач онколог-гематолог отделения онкологии – 4, ННЦМД, врач второй категории

51. Каспакова Молдир, 2 жыл/год.

29.  

Сураужанова А.О., АБҰҒО № 4 онкология бөлімшесінің хирург дәрігері, жоғары санатты дәрігер/врач хирург отделения онкологии – 4 ННЦМД, врач высшей категории

52.Тулегенов Тлепберген, 2 жыл/год;

53. Өмірзах Кәмәліддін, 2 жыл/год.

7) «Травматология және ортопедия, оның ішінде балалар травматолгиясы және ортопедиясы» мамандығы бойынша/по специальности «Травматология и ортопедия, в том числе детская»

30.  

Нагыманов Б.А., АБҰҒО № 1 ортопедия бөлімшесінің меңгерушісі, м.ғ.к./заведующий отделением Ортопедия-1 ННЦМД, к.м.н.

54. Бектенов Нуркен, 3 жыл/год;

55.Серикова Зура, 3 жыл/год.

31.  

Орловский В.Н., АБҰҒО № 2 ортопедия бөлімшесінің меңгерушісі, м.ғ.к./заведующий отделением Ортопедия-2 ННЦМД, к.м.н.

56.Байдуллаев Еркинбек, 3жыл/год;

57.Дауталиев Саламат, 2 жыл/год;

58.Раимбердин Нурболат, 2 жыл/год..

32.  

Тегисбаев М.О., АБҰҒО № 1 ортопедия бөлімшесінің травматолог-ортопед дәрігері, жоғары санатты дәрігер/ врач травматолог-ортопед отделения Ортопедия-1 ННЦМД, врач высшей категории

59.Жунусов Олжас, 2 жыл/год;

60.Аркенов Санжар, 2 жыл/год.

8) «Невропатология, оның ішінде балалар невропатологиясы» мамандығы бойынша/по специальности «Невропатология, в том числе детская»

33.  

Кенжегулова Р. Б., АБҰҒО ерте жас неврологиясы бөлімшесінің меңгерушісі, м.ғ.к./заведующая отделением неврологии раннего возраста ННЦМД, к.м.н.

61. Аманова Айгерим, 2 жыл/год.

34.  

Дарибаев Ж.Р., БРҰО клиникалық қызметтер жөніндегі директордың орынбасары, м.ғ.к./заместитель директора по клинически вопросам НЦДР, к.м.н.

62.Диганчина Ольга, 2 жыл/год;

63.Әбсадықов Әзіретсұлтан, 2 жыл/год.

35.  

Медетбекова.Ж.А, БОҰО роботтандырылған оңалту зертханасының меңгерушісі, невропатолог дәрігері, м.ғ.к./врач-невропатолог, заведующая лабораторией роботизированной реабилитации НЦДР, к.м.н.

64.Молдагалиева Гульжан, 2 жыл/год;

65.Мукушев Асхат, 2 жыл/год.

9) «Сәулелік диагностика» мамандығы бойынша/по специальности «Лучевая диагностика»

36.  

Абишев Б.Х., АБҰҒО Сәулелі диагностика бөлімшесінің меңгерушісі, м.ғ.д./заведующий отделением лучевой диагностики НЦДР, д.м.н.

66. Жақсылықова Арай, 1 жыл/год;

67.Куандықова Ардана, 1 жыл/год;

 

37.  

Мейрамова А.К., АБҰҒО Сәулелі диагностика бөлімшесінің сәулелі диагностика дәрігері, жоғары санатты дәрігер/ врач лучевой диагностики отделения лучевой диагностики ННЦМД, врач высшей категории

68.Конкаева Ботагоз, 2 жыл/год; 69.Нарекешова Асель, 2 жыл/год.

38.  

Рыскулова Г.О., РДО радиоизотоптық диагностика бөлімінің меңгерушісі/заведующая отдела радиоизотопной диагностики РДЦ

70.Кудасова Гульназ, 2 жыл/год.

39.  

Серманизова Г.К., АБҰҒО Сәулелі диагностика бөлімшесінің УДЗ ЭхоКГ дәрігері, жоғары санатты дәрігер/ врач ультразвуковой диагностики ЭхоКГ отделения лучевой диагностики ННЦМД, врач высшей категории

71.Жаксалыкова Ару, 2 жыл/год.

40.  

Тажибаев Д.М., РДО Сәулелі диагностика және МРТ бөлімшесінің меңгерушісі, магистр/заведующий отделом лучевой диагностики и магнитно-резонансной томографии РДЦ, магистр

72.Нариманова Нилуфар, 2 жыл/год.

41.  

Умбетов Ш.А., АБҰҒО Сәулелі диагностика бөлімшесінің сәулелі диагностика дәрігері, жоғары санатты дәрігер/врач лучевой диагностики отделения лучевой диагностики ННЦМД, врач высшей категории

73.Сулейменова Қымбат, 2 жыл/год.

42.  

Дуйсенбаева Б.С., ҰОТҒО клиникалық-диагностикалық бөлімінің басшысы, PhD докторы/ руководитель клинико-диагностического отдела ННЦОТ, доктор PhD

74.Естемесов Айдар, 1 жыл/год;

75.Рапагатов Сагадат, 1 жыл/год;

76.Сапаев Мухамадсаид, 1 жыл/год.

43.  

Оразбаева Д.Р., ҰОТҒО УДЗ бөлімшесінің меңгерушісі, жоғары санатты дәрігер/ заведующий отделения УЗИ, врач высшей категории

77.Курманалин Ильяс, 1 жыл/год.

44.  

Землянский В.В., ҰОТҒО интервенциалық рентгенхирургия бөлімшесінің рентгенхирургы, бірінші санатты дәрігер/ рентгенхирург отделения интервенционной рентгенхирургии ННЦОТ, врач высшей категории

78.Әміров Ернар, 1 жыл/год.

45.  

Жакупова А.А., ҰОТҒО УДЗ бөлімшесінің дәрігері, жоғары санатты дәрігер/ врач отделения УЗИ, врач высшей категории

79.Айтжан Әлібек, 1 жыл/год.

 

10) «Нефрология, оның ішінде балалар нефрологиясы» мамандығы бойынша/по специальности « Нефрология, в том числе детская»

46.  

Нигматуллина Н.Б., АБҰҒО нефрология, диализ және трансплантации бөлімшесінің меңгерушісі, м.ғ.к./ заведующая отделением нефрологии, диализа и трансплантации ННЦМД, к.м.н.

80.Рапагатова Лилия, 1 жыл/год;

81.Жаңабай Наурызгул, 2 жыл/год;

 

11) «Анестезиология және реаниматология, оның ішінде балалар анестезиологиясы және реаниматологиясы» мамандығы бойынша/ по специальности «Анестезиология и реаниматология, в том числе детская»

47.  

Мустафинова Г.Т., АБҰҒО анестезии, реанимации және интенсивтік терапия бөлімшесінің меңгерушісі, жоғары санатты дәрігер/заведующая отделением анестезии, реанимации и интенсивной терапии ННЦМД, врач высшей категории

82.Беремжанова Дидар, 2 жыл/год;

83.Мұстафа Айжан, 2 жыл/год;

84.Жузбаев Дархан, 3 жыл/год.

48.  

Нурмагамбетова Б.К., АБҰҒО анестезии, реанимации және интенсивтік терапия бөлімшесінің анестезиолог реаниматолог дәрігері, м.ғ.к./старший ординатор - консультант по детской анестезиологии и реанимации отдел детской хирургии (СП) ННЦМД, к.м.н.

85.Тохсан Жанболат, 3 жыл/год;

86.Амренова Асима, 3 жыл/год.

 

49.  

Сапаров А. И., АБҰҒО балалар анестезиясы, реанимациясы және интенсивтік терапиясы бөлімшесінің меңгерушісі, жоғары санатты дәрігер/заведующий отделением детской анестезии, реанимации и интенсивной терапии (операционный блок) ННЦМД, врач высшей категории

87.Молдағали Алмагүл, 3 жыл/год.

50.  

Жумадилов А.Ш., ҰОТҒО директорының клиникалық жұмыс жөніндегі орынбасары, м.ғ.д./заместитель директора по клинической работе ННЦОТ, д.м.н.

88.Байканов Олжас, 2 жыл/год;

89.Ешматов Айдос, 2 жыл/год;

90.Құдабаев Қайсар, 2 жыл/год.

51.  

Мусин Е. Ш., ҰОТҒО анестезиология және реаниматология бөлімінің басшысы, жоғары санатты дәрігер/руководитель отдела анестезиологии и реаниматологии ННЦОТ, врач высшей категории

91.Бекетов Сейлбек, 2 жыл/год;

92.Калиякпарова Жайна, 2 жыл/год;

93.Наубетов Ерлан, 2 жыл/год.

52.  

Умбетжанов Е.У., ҰОТҒО анестезиология бөлімшесінің меңгерушісі, жоғары санатты дәрігер/заведующий отделением анестезиологии ННЦОТ, врач высшей категории

94. Баһрамқызы Жұлдыз, 3 жыл/год;

95. Дәулетхан Жәнібек, 3 жыл/год;

96. Полатбек Бағдат, 3 жыл/год.

53.  

Унисов Ж. Д., ҰОТҒО анестезиология бөлімшесінің анестеизолог дәрігері, жоғары санатты дәрігер/врач анестезиолог отделения анестезиологии ННЦОТ , врач высшей категории

97. Мамытхан Нүрбек, 2 жыл/год.

12) «Ангиохирургия, оның ішінде балалар ангиохирургиясы» мамандығы бойынша/ по специальности «Ангиохирургия, в том числе детская»

54.  

Султаналиев Т. А., ҰОТҒО хирургия жөніндегі аға ординатор-консультанты, м.ғ.д./старший ординатор - консультант по хирургии, д.м.н.ННЦОТ

98. Нарбеков Нуржан, 4 жыл/год;

99.Пернебаев Берик, 4 жыл/год;

100.Шарменов Абылайхан, 4 жыл/год.

55.  

Етекбаев А.С., ҰОТҒО тамырлы хирургия бөлімшесінің тамырлы хирург дәрігері , бірінші санатты дәрігер/ врач сосудистый хирург отделения сосудистой хирургии ННЦОТ, врач первой категории

101. Бисенов Ибрагим, 4 жыл/год;

102.Әмзебек Яхия, 4 жыл/год.

 

 

56.  

Сагандыков И.Н., ҰОТҒО тамырлы хирургия бөлімшесінің меңгерушісі, м.ғ.к./заведующий отделением сосудистой хирургии ННЦОТ, к.м.н.

103.Амангельдиев Азамат, 2 жыл/год;

104.Сабырұлы Дастан, 2 жыл/год;

105.Умарбаев Азамат, 2 жыл/год.

57.  

Сулейменов С.С., ҰОТҒО тамырлы хирургия бөлімшесінің аға ординаторы, м.ғ.к./старший ординатор отделения сосудистой хирургии ННЦОТ, к.м.н.

106.Акжигитова Меруерт, 4 жыл/год;

107.Тукинов Руслан, 4 жыл/год;

108.Хасенов Дидар, 4 жыл/год.

58.  

Парманов А.Т., ҰОТҒО тамырлы хирургия бөлімшесінің тамырлы хирург дәрігері, жоғары санатты дәрігер/врач сосудистый хирург отделения сосудистой хирургии ННЦОТ, врач высшей категории

109.Джусубалиев Ербол, 4 жыл/год;

110.Догалбаев Ербол, 4 жыл/год;

111.Чиналиев Азат, 4 жыл/год.

59.  

Мукажанов А.К., ҰОТҒО хирургия бөлімінің басшысы, м.ғ.к./ руководитель отдела хирургии ННЦОТ, к.м.н.

112.Дәумен Ақтолқын, 1 жыл/год;

113.Касымов Мансур, 1 жыл/год.

60.  

Ибраев Б.Е., ҰОТҒО гепатобиллирдық хирургия бөлімшесінің хирургы, жоғары санатты дәрігер /хирург отделения гепатобилиарной хирургии ННЦОТ, врач высшей категории

114.Жумуков Асылмурат, 1 жыл/год;

115.Тулемисов Абай, 1 жыл/год.

 

Землянский В.В., ҰОТҒО интервенциалық рентгенхирургия бөлімшесінің рентгенхирургы, бірінші санатты дәрігер/ рентгенхирург отделения интервенционной рентгенхирургии ННЦОТ, врач высшей категории

116.Омаров Алибек, 1 жыл/год;

117.Чепель Григорий, 1 жыл/год.

13) «Гастроэнтерология, оның ішінде балалар гастроэнтерологиясы» мамандығы бойынша/по специальности « Гастроэнтерология, в том числе детская»

61.  

Сейсембеков Т.З., ҰОТҒО штаттан тыс қызметкері, м.ғ.д., жоғары санатты дәрігер /внештатный сотрудник ННЦОТ, д.м.н., врач высшей категории

118. Ағынбай Айбар 2 жыл/год;

119. Кайралапова Алтынай 2 жыл/год;

120. Шадиева Гульбану 2 жыл/год.

62.  

Альмухамедова А.Х., ҰОТҒО м.ғ.к. штаттан тыс кеңесші- дәрігер жоғары санатты дәрігер /внештатный врач-консультант ННЦОТ, к.м.н.,врач высшей категории

121.Кадыркулова Салтанат, 1 жыл/год;

122. Карашашева Гулайым, 2 жыл/год;

123. Омарова Гульнур, 2 жыл/год.

14) «Гематология» мамандығы бойынша/по специальности « Гематология»

63.  

Кемайкин В.М., ҰОТҒО онкогематология және сүйек кемігінің трансплантациясы бөлімінің басшысы, м.ғ.к./руководитель отдела онкогематологии и трансплантации костного мозга ННЦОТ, к.м.н.

124.Карабеков Азат, 2 жыл/год;

125.Надирова Ботакөз, 2 жыл/год;

126.Сарина Сабила, 2 жыл/год.

64.  

Колеснев А.В., ҰОТҒО реаниматология және қарқынды терапия бөлімшесінің реаниматолог дәрігері, жоғары санатты дәрігер/врач реаниматолог отделения реаниматологии и интенсивной терапии ННЦОТ, врач высшей категории

127.Козыбаева Гульбаршин, 2 жыл/год;

128.Мұсаханов Жомарт, 2 жыл/год;

129.Тажибай Акбота, 2 жыл/год.

15) «Кардиология, оның ішінде балалар кардиологиясы» мамандығы бойынша/по специальности « Кардиология, в том числе детская»

65.  

Искакова Б.К., ҰОТҒО терапия бөлімінің басшысы, м.ғ.д./руководитель отдела терапии ННЦОТ, д.м.н.

130.Калымжанова Анара, 2 жыл/год;

131.Қалиева Нұргүл, 2 жыл/год;

132.Сартмамбетова Асель, 2 жыл/год.

66.  

Молдабеков Т.К., ҰОТҒО кардиология және неврология бөлімшесінің меңгерушісі, м.ғ.к./заведующий отделением кардиологии и неврологии ННЦОТ, к.м.н.

133. Ғаббас Зарина, 2 жыл/год;

134. Жаппасбаева Рауан, 2 жыл/год;

135. Кабибулатова Аида, 2 жыл/год.

67.  

Ескараев Т. Ш. ҰОТҒО кардиология және неврология бөлімшесінің ҚТП аға ординаторы, жоғары санатты дәрігер/старший ординатор ПИТ отделения кардиологии и неврологии ННЦОТ, врач высшей категории

136.Бигельдиев Нурболат, 2 жыл/год;

137.Османов Сулхадин, 2 жыл/год;

138.Мырзанова Данагүл, 3 жыл/год.

68.  

Аймакова Г. О., ҰОТҒО кардиология және неврология бөлімшесінің кардиолог дәрігері, бірінші санатты дәрігер/врач кардиолог отделения кардиологии и неврологии ННЦОТ, врач первой категории

139.Аскаров Алмат, 3 жыл/год;

140.Саякина Ақкерке, 1 жыл/год.

69.  

Марат Д. М., ҰОТҒО кардиология және неврология бөлімшесінің кардиолог дәрігері, бірінші санатты дәрігер/врач кардиолог

отделения кардиологии и неврологии ННЦОТ, врач первой категории

141. Муканбетова Ботагоз, 3 жыл/год;

142.Рамбердиева Гульфайруз, 3 жыл/год;

143. Султанбеков Олжас, 3 жыл/год.

16) «Урология және андрология, оның ішінде балалар урологиясы және андрологиясы» мамандығы бойынша/по специальности « Урология и андрология,в том числе детская»

70.  

Сарсебеков Е.К., ҰОТҒО менеджер-консультанты, м.ғ.д./ менеджер консультант ННЦОТ, д.м.н.

144.Абенов Досбол, 3 жыл/год;

145.Әнапия Бауржан, 3 жыл/год;

146. Шарапатов Ержан, 3 жыл/год.

71.  

Курманов Т.А., ҰОТҒО бүйрек трансплантациясы және урология бөлімшесінің аға ординатор – урологы, жоғары санатты дәрігер/старший ординатор – уролог отделения трансплантации почек и урологии ННЦОТ, врач высшей категории

147.Ержанов Қуаныш, 2 жыл/год;

148.Курақбаев Ануар, 2 жыл/год;

149.Тасыбаев Дидар, 2 жыл/год.

72.  

Жумагазин Ж.Д., ҰОТҒО бүйрек трансплантациясы және урология бөлімшесінің аға ординатор онколог-урологы, м.ғ.д./старший ординатор онколог-уролог отделения трансплантации почек и урологии ННЦОТ, д.м.н.

150.Касимов Руслан, 2 жыл/год;

151.Койшибаев Таир, 2 жыл/год;

152.Мустафинов Даурен, 2 жыл/год;

153. Уристембаев Ален, 2 жыл/год